Numer telefonu: +48 504602035 | E-mail: sklep@mamania.pl
pixelpixelpixelpixelpixel
Darmowa dostawa od 150,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Małgorzata Stańczyk

( ilość produktów: 3 )

Małgorzata Stańczyk - psycholożka i dziennikarka. Ukończyła studia psychologiczne i filozoficzne. Wspiera rodziców i edukatorów w budowaniu relacji z dziećmi, opartej na wzajemnym szacunku i zaufaniu do ich naturalnego rozwoju. Prowadzi warsztaty i grupy wsparcia dla rodziców oraz superwizje dla zespołów szkół alternatywnych. Publikuje w Newsweek Psychologia Dziecka. Mama trojga dzieci. 

Jej książka “Rodzeństwo. Jak wspierać relacje swoich dzieci” pokazuje, jak wzmacniać każde z dzieci tak, aby miało przestrzeń na własny rozwój. Autorka nie zapomina również o rodzicach, pokazując im, jak mogą zadbać o siebie, aby mogli być oparciem dla swoich dzieci, a ponadto czerpać satysfakcję z rodzicielstwa. Uspokaja także w obliczu niepokojów i pomaga nabrać zaufania do swoich rodzicielskich kompetencji.

Jest również współautorką kilku książek, stworzonych razem z Agnieszką Stein, która również zajmuje się rodzicielstwem bliskości. Z rozmów autorek płyną w stronę czytelników treści, które mają szansę wzmocnić ich w procesie rozwoju osobistego i pomóc poradzić sobie z trudnościami w codziennym życiu.

pixelpixelpixelpixel