Numer telefonu: +48 504602035 | E-mail: sklep@mamania.pl
pixelpixelpixelpixelpixel
Darmowa dostawa od 150,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Nieustraszeni

( ilość produktów: 9 )

 

"Nieustraszeni" to bestsellerowa  hiszpańska seria książek z zakresu edukacji emocjonalnej dzieci, wspierająca je w pokonywaniu codziennych trudności i wykorzystywaniu potencjału rozwojowego.

Tytułowi Nieustraszeni to rodzeństwo - Alicja i Tadzio oraz ich pies Rocky. Ich przewodniczką po swiecie uczuć jest mewa Florentyna, która zaprasza dzieci do zabawy w Olimpiadę emocji. Z pierwszych czterech części dzieci dowiedzą się, jak sobie radzić ze strachem i złością, jak szukać w sobie mocnych stron i współpracować z innymi.

Każda książka z serii zawiera zabawną i magiczną historię oraz dodatkowe materiały, wskazówki i strategie dla rodziców i nauczycieli.

O autorkach:

Elsa Punset – pisarka, filozofka i dziennikarka, autorka międzynarodowych bestsellerów dla dorosłych i dzieci, skupiających się wokół inteligencji emocjonalnej.

Rocio Bonilla – autorka i ilustratorka książek dla dzieci, zilustrowała m.in. „Wielką księgę supermocy” oraz „Wielką księgę superskarbów”.

SZKOŁA EMOCJI to miejsce, w którym każdy rodzic może być nauczycielem.
Znakomita seria o NIEUSTRASZONYCH to mądre i zabawne historie wspierające rozwój emocjonalny dziecka. Dzięki nim maluch nie tylko lepiej zrozumie swoje trudne emocje, ale też pozna „instrukcję obsługi” każdej z nich. Piękne ilustracje, kolorowy tekst, zróżnicowana czcionka, specjalne wskazówki dla rodziców oraz sam pomysł na podróże statkiem po niebie zdecydowanie wyróżniają serię wśród książek o podobnej tematyce dostępnych na polskim rynku wydawniczym.

 

Roksana Kociołek-Kaszyńska  
pedagog, socjoterapeuta, biblioterapeuta
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 2 w Krakowie

pixelpixelpixelpixel