Numer telefonu: +48 504602035 | E-mail: sklep@mamania.pl
pixelpixelpixelpixelpixel
Darmowa dostawa od 150,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kolorowy Potwór uczy rozpoznawać emocje

2023-08-03
Kolorowy Potwór uczy rozpoznawać emocje

W dzisiejszym zabieganym świecie dbanie o rozwój emocjonalny naszych dzieci ma kluczowe znaczenie. Z miłości do sztuki i wrażliwości na emocje hiszpańska arteterapeutka, ilustratorka i autorka, powołała do życia serię książek „Kolorowy potwór”, które pomagają najmłodszym zrozumieć bogactwo ich wewnętrznego świata przeżyć. Czytanie literatury dziecięcej może stać się przyjemnością nie tylko dla samych jej odbiorców, lecz także dla rodziców i pedagogów. Jak się okazuje, nie taki potwór, straszny jak go malują!

Książki dla dzieci o emocjach są wspaniałym narzędziem do wprowadzenia maluchów w świat uczuć i doświadczeń, z którymi stykają się na co dzień. Autorka podchodzi do tematu nie tylko z wielką wiedzą i wrażliwością, lecz także kreatywnością. Jej książki w prosty sposób pozwalają dzieciom zobaczyć emocje w zupełnie nowym świetle. To niesamowita podróż przez paletę uczuć, która inspiruje, rozwija wyobraźnię, uczy i pomaga nazywać różne emocje.

 

Kolorowy potwór okładka książki

 

  • "Kolorowy potwór" to pierwsza odsłona tej wyjątkowej serii. Książka zaprasza czytelników do fascynującego świata emocji, gdzie każda z nich — radość, złość, smutek, strach, spokój i miłość — posiada swój unikalny kolor. Towarzysząc głównemu bohaterowi na kolejnych stronach opowiadania, najmłodsi czytelnicy pomagają uporządkować bałagan w emocjach, z którymi boryka się kolorowy stworek.

 

Kolorowy potwór rozkładówka

 

Kolorowy potwór rozkładkówka

 

Z myślą o naszych najmłodszych miłośnikach przygód Kolorowego potwora przygotowaliśmy również kartonową wersję tej książki

  

Kolorowy potwór pop-up okładka książki

  • "Kolorowy potwór" w wersji pop-up to prawdziwa perełka wśród książek dla dzieci poświęconych emocjom. Nic więc dziwnego, że z miejsca skradła serca czytelników. Ta wyjątkowa edycja książki przykuwa uwagę zarówno najmłodszych, jak i dorosłych, przekształcając czytanie w interaktywną i magiczną przygodę, oraz staje się zachętą do ciekawych dyskusji.

Kolorowy potwór pop-up rozkładówka

Pop-upowy format sprawia, że emocje stają się trójwymiarowe i dosłownie wyskakują ze stron, a historia potwora nabiera życia. Czytelnicy wraz z głównym bohaterem odkrywają świat barw i emocji, podążając przez pełne niespodzianek strony. Książka nie tylko zachwyca, lecz także jest niekończącym się źródłem inspiracji dla bibliotekarzy, pedagogów i nauczycieli, którzy chętnie sięgają po tę pozycję i korzystają z niej podczas warsztatów i zajęć terapeutycznych. „Kolorowy potwór” zaprezentowany w tej formie otwiera drzwi dla zrozumienia emocji i ich znaczenia, skłaniając do rozmów i refleksji nad bogactwem wewnętrznego świata każdego z nas.

Kolorowy potwór pop-up rozkładówka

 Kolorowy potwór idzie do przedszkola okładka książki

  • "Kolorowy potwór idzie do przedszkola" to kolejna książka pochodząca z tej serii. Opowiada o wyjątkowym, niekiedy przytłaczającym momencie w życiu każdego dziecka — pierwszym dniu w przedszkolu. Strach przed nową sytuacją, czasem niezgoda na zmiany, a w końcu radość, ciekawość i ekscytacja kolejnym nowym dniem spędzonym wśród rówieśników — to uczucia, które Llenas przedstawia w swej oszczędnej w słowach zabawnej historii, zachowanej jednak w bogatej stylistyce dziecięcych dzieł sztuki.

Kolorowy potwór idzie do przedszkola rozkładówkaKolorowy potwór idzie do przedszkola rozkładówka

 

 

Kolorowy potwór. Doktor od emocji okładka książki

  • Najnowsza pozycja, czyli "Kolorowy potwór. Doktor od Emocji" to kontynuacja serii, która dalej rozwija tematykę emocjonalną. Tym razem autorka skupia się na roli samoregulacji, identyfikacji i zrozumienia emocji. Główny bohater w poprzednich częściach książek poznał już swoje uczucia, teraz zaopatrzony w zestaw do regulacji emocjonalnej postanawia przyjść z pomocą, wcielając się w rolę doktora. Poznamy sposoby na radzenie sobie z emocjami i otrzymamy receptę na później. Co więcej, książka zawiera również materiały dla rodziców i opiekunów.

Kolorowy potwór. Doktor od emocji rozkładówka

Kolorowy potwór. Doktor od emocji rozkładówka

Dla rodziców, którzy pragną aktywnie wspierać rozwój emocjonalny swoich dzieci, seria książek Anny Llenas stanowi doskonałą inspirację i punkt zaczepny do rozmów na tematy trudne, choć potrzebne. Przyjemność z czytania i oglądania kolorowych przygód głównego bohatera to wspólny czas spędzony z dziećmi, który zbliża i wzmacnia więzi rodzinne.

 

Zachęcamy do odkrywania zagadkowego świata emocji wraz z serią "Kolorowy potwór" autorstwa Anny Llenas — prawdziwą skarbnicą mądrości dla najmłodszych, ich rodziców i nauczycieli.

Polecane

Kolorowy potwór idzie do przedszkola

Kolorowy potwór idzie do przedszkola

44,90 zł brutto35,92 zł brutto
Kolorowy potwór

Kolorowy potwór

44,90 zł brutto35,92 zł brutto
Kolorowy potwór. Doktor od emocji. Anna Llenas

Kolorowy potwór. Doktor od emocji. Anna Llenas

44,90 zł brutto35,92 zł brutto
pixelpixelpixelpixel