Numer telefonu: +48 504602035 | E-mail: sklep@mamania.pl
pixelpixelpixelpixelpixel
Darmowa dostawa od 150,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Seria Jano i Wito

2024-02-01

Jano i Wito" to bestsellerowa polska seria dla dzieci autorstwa Wioli Wołoszyn z oryginalnymi ilustracjami Przemka Liputa.  

W serii znajdziemy: 

kartonowe książki dla najmłodszych, które wspomagają rozwój mowy, zawierają elementy sensoryczne i wyrazy dźwiękonaśladowcze.


 


 "Jano i Wito uczą mówić", czyli książki dla przedszkolaków, które pozwalają ćwiczyć im wymowę poszczególnych głosek. I tak poznamy poprawną 
wymowę m.in. R, SZ, S, K.

 

 

 

 "Jano i Wito. Dźwiękotowór", to fenomenalnie zabawna książka z...dziurą, w którą naprawdę można się zanurzyć! Do oglądania, do zabawy, do nauki wymowy. Książkę dedykujemy przedszkolakom, ale i młodszym dzieciom, ponieważ można bawić się z nią na wiele sposobów!

 

 "Jano i Wito. Gra 10 w 1", to aż 48 kart z ilustracjami z książek i aż dziesięć propozycji gier i zabaw, nie licząc tych, które sami wymyślicie! Kartami można m.in. zagrać w klasycznego piotrusia i w memory, można pobawić się nimi w kalambury i zagadki. Znakomicie posłużą też jako karty narracyjne, a na ich bazie można stworzyć niezliczone wersje bajek modułowych. Dzięki zróżnicowaniu poziomu trudności poszczególnych gier i zabaw są idealne dla dzieci w każdym wieku.

"Jano i Wito codzienne sprawy", to książki, które poruszają tematy dnia codziennego. Razem z Jano i Wito będziemy podróżować autem, udamy się do stomatologa, do sklepu, a nawet pójdziemy do żłobka! Polecamy dla dzieci w wieku 2-5 lat.

 

                   

 

pixelpixelpixelpixel